All for JoomlaAll for Webmasters

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 17ης Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 16ης Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ και 4ης ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΡΓΑΣΙΟΥ – ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/2018 ΓΗΠ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΩΡΑ 15.00
ΚΩΣΤΑΚΗΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ – ΜΑΤΣΑΣ
ΑΟ ΤΣΙΛΙΒΗ – ΑΕ ΓΕΡΑΚΑΡΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/2018 ΓΗΠ ΠΛΑΝΟΥ ΩΡΑ 15.00
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ – ΚΟΚΛΑΣ – ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ – ΠΑΝΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΖΑΚ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/2018 ΓΗΠ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΩΡΑ 15.00
ΨΑΡΡΗΣ – ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ – ΠΕΤΤΑΣ
ΑΕ ΑΓ ΛΕΩΝ/ ΚΟΙΛΙΩΜ – ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2018 ΓΗΠ ΑΓ ΛΕΟΝΤΑ ΩΡΑ 15.00
ΚΟΡΙΑΝΙΤΗΣ – ΠΕΤΤΑΣ – ΜΠΙΑΖΗ
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΝΑΦΘΙΩΝ/ ΚΕΡΙ – Α.Ο. ΑΛΙΚΑΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2018 ΓΗΠ ΛΙΘΑΚΙΑΣ ΩΡΑ 15.00
ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΤΣΑΣ – ΚΩΣΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΑΟ ΛΕΒΑΝΤΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2018 ΓΗΠ ΠΛΑΝΟΥ ΩΡΑ 15.00
ΜΠΑΣΤΑΣ – ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ – ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ
ΑΟ ΕΛΑΤΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΔΟΞΑ ΛΙΘΑΚΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2018 ΓΗΠ ΒΟΛΙΜΩΝ ΩΡΑ 15.00
ΚΩΣΤΑΚΗΣ – ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ – ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗΣ
ΑΟ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2018 ΓΗΠ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΩΡΑ 12.00
ΚΩΣΤΗΣ – ΜΠΑΣΤΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΑΟ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2018 ΓΗΠ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΩΡΑ 11.30
ΠΕΤΤΑΣ – ΚΟΡΙΑΝΙΤΗΣ – ΜΠΙΑΖΗ
ΑΟ ΦΛΟΓΑ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02/2018 ΓΗΠ ΑΓ ΚΗΡΥΚΟΥ ΩΡΑ 12.00
ΨΑΡΡΗΣ – ΚΩΣΤΑΚΗΣ – ΜΑΤΣΑΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11Χ11 (2004-2005)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/18 ΓΗΠ ΛΙΘΑΚΙΑΣ 14.00
ΜΠΑΣΤΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΘΩΔΟΡΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/18 ΓΗΠ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ 12.00
ΠΕΤΤΑΣ – ΚΩΣΤΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/18 ΓΗΠ ΠΛΑΝΟΥ 12.00
ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ – ΜΑΤΣΑΣ – ΜΠΙΑΖΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 (2005-2006)

ΕΣΠΕΡΟΣ 1 – ΑΓ ΛΕΩΝ/ΚΟΙΛ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/18 ΓΗΠ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ 10.30
ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΛΑΝΟΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/18 ΓΗΠ ΠΛΑΝΟΥ ΩΡΑ 10.30
ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ 2 – ΠΛΑΝΟΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 10/02/18 ΓΗΠ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ 09.00
ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1 – ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΟΣΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΗ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/02/2018 και ώρα 19.00 στο Ξενοδοχείο – STRADA MARINA- ΖΑΚΥΝΘΟΣ